FlexiMed obsahuje vše, co Váš pohybový aparát potřebuje. Proč ho vyzkoušet?

Ať je Vám 20 nebo 60 let, v každém případě je třeba starat se o to, co Vám umožňuje vstát z postele a prožít den. Péče o klouby a pohybový aparát je důležitá proto, abychom měli co nejvíc dní bez omezení pohybu.

FlexiMed obsahuje vše, co Váš pohybový aparát potřebuje. Proč ho vyzkoušet?

Pohybový aparát funguje jako celek

To, co nám umožňuje chodit, pohybovat všemi končetinami, ale i vykonávat ty nejjemnější úkony prstů, je složitý komplex kostí a svalů, které jsou mimo jiné pomocí šlach a kloubů spojeny v jeden celek. Jedna část nemůže fungovat bez těch ostatních. Proto je zásadní zaměřovat se jak na klouby, tak na kosti a svaly.


Na udržení jejich správné funkce je tedy vhodné začít pracovat už v mládí, abychom omezili obtíže a vyřazení z plnohodnotného života v pozdějším věku. A o zvýšené péči by měli uvažovat také ti, kteří se věnují vrcholově sportům, mají v rodině časté problémy pohybového aparátu, nebo vykonávací práci, kde dochází ke zvýšené zátěži, než je běžné. To je třeba profese, kde se celý den sedí, stojí, nebo nosí těžká břemena.


Jaké živiny pohybový aparát potřebuje?

Naše klouby, kosti a svaly potřebují několik zásadních látek: vápník a vitamin K, které společně pracují pro strukturu kostí, kolagen pro pružné chrupavky, a hořčík, jenž je důležitý pro svalovou a nervovou soustavu. Všechny tyto složky jsou sice obsaženy v potravinách, které běžně konzumujeme, avšak v nedostatečné míře. Je dobré vitamíny a minerály pro pohybový aparát pravidelně doplňovat. Právě ona pravidelnost je klíčová. Uvedené živiny je nezbytné užívat dlouhodobě - ne jen do zlepšení obtíží, ale i nadále.

Vše potřebné obsahuje FlexiMed


Málokdo dokáže každý den sledovat, zda zkonzumoval dostatek živin, a v předpokládané kvalitě. Výhodným řešením  je užívání doplňků stravy formou kapslí či tablet, které obsahují přesně takové množství látek, které je nezbytné pro zdravou funkci pohybového aparátu. Ruku v ruce s dostatečným pohybem a pravidelnými preventivními prohlídkami u lékaře je to to nejmenší, co můžeme pro své zdraví udělat.


FlexiMed obsahuje vše, co Váš pohybový aparát potřebuje. Doporučujeme začít s ním už kolem čtyřicítky – díky tomu posílíte klouby, kosti i svaly a dodáte jim nezbytnou výživu. 

FlexiMed balení

FlexiMed

Nový přípravek pro zdravé klouby
Vyzkoušejte zdarma*

* platíte pouze poštovné a balné 49 Kč


Vaše komentáře

Vložte svůj komentář:

  • {{ myComment.createdAt }}

    {{ myComment.name }}:

    {{ myComment.text }}

  • {{ comment.createdAt }}

    {{ comment.name }}:

    {{comment.text}}

Vložte svůj komentář:

©2023 NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o.
Odesílá se