„Medvědář“ z českokrumlovského zámku nedá na FlexiMed Active dopustit!

Jan Černý, Český Krumlov

„Medvědář“ z českokrumlovského zámku nedá na FlexiMed Active dopustit!

Medvědí příkop v Českém Krumlově bude znát snad každý návštěvník zámku. Pokud jste tu byli v průběhu posledních 45 let, viděli jste práci pana Jana „Míši“ Černého, který se tu stará o medvědy každý den.

„Dovolená? To je sprosté slovo,“ odpovídá na dotaz, kdy měl naposledy volno od medvědů. Je na něm vidět, s jakou láskou a otcovskou péčí se o ně stará. Je opravdu hodně fit, musí být a těžko by mu někdo hádal 7 křížků, které letos dovrší.

„Upřímně, mám rád jídlo, takže potřebuju mít dobré zuby, abych z něj mohl mít požitek a měl čím kousat, a potřebuju mít v pořádku klouby a kosti, abych si pro něj došel,“ směje se a vše doplňuje o informaci, že si denně dopřává 2× denně po třech kapslích.

Musím denně dojít dolů a nahoru k medvědům asi 40×. Natahám po schodech přes 200 kilo jídla, vody a jiného materiálu nebo třeba i rybího tuku od NaturaMed, kterého nám společnost věnuje ročně 15O litrů.

„A co se týče FlexiMed Active, největší rozdíl vidím na kotnících, slouží mi skvěle. Chci být co nejdýl v kondici, proto jsem začal užívat FlexiMed Active. Doporučil bych ho všem, kteří věří potravinovým doplňkům.“
FlexiMed balení

FlexiMed

Nový přípravek pro zdravé klouby
Vyzkoušejte zdarma*

* platíte pouze poštovné a balné 49 Kč

©2024 NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o.
Odesílá se