FlexiMed mi ukázal cestu k pohybu bez omezení

FlexiMed mi ukázal cestu k pohybu bez omezení

FlexiMed mě provází už od roku 2018, kdy jsem si ho objednal poprvé. Pamatuji si, jak mi přišla tenkrát nabídka do schránky. Jsem zvyklý takové nabídky házet do koše, přiznám se. Ale byl jsem těsně na prahu šedesátky a měl jsem problém s rameny. Tak jsem si říkal, že FlexiMed prostě vyzkouším. 

Asi jako všichni jsem čekal zázrak do týdne, nejdéle do měsíce. Pravdou ale je, že jsem dobral velké balení, tedy to půlroční a říkal jsem si, že už toho nechám. Přišlo mi, že necítím žádnou změnu. Ale když už jsem do toho investoval tolik času, řekl jsem si, že tomu dám ještě jednu šanci. Samozřejmě teprve pak jsem cítil změnu. Ramena mě přestala trápit a od té doby mám s nimi klid. 

 

,, Na firmě NaturaMed se mi líbilo, že nic neslibují, a naopak nabádají své zákazníky k dlouhodobému, ale především pravidelnému užívání. A právě proto jsem produktu věrný. Navíc se mám čím chlubit, co se týče výkonů. Vloni jsem byl na Srí Lance a vyšel po 5500 schodech na posvátnou horu Adams Peak do výšky 
2.245 m n.m. Byli se mnou o 15 let mladší kamarádi, a nakonec to vypadalo, že ještě jednoho ponesu cestou dolů. "


Díky své vůli a Fleximedu se mohu věnovat tomu, co miluji

Mám toho za sebou opravdu hodně. Měl jsem pod sebou 300 lidí, které jsem vedl, pak jsem se pustil do vlastního podnikání na 17 let a teď se již šestým rokem věnuji masérství. Právě tam dostala má ramena zabrat asi nejvíce. Proto jsem rád, že jsem sám v pořádku a že ještě mohu pomáhat ostatním. 

Přidal jsem ke svému životu ještě pravidelně sport. Takže když není zrovna covidem omezená doba, chodím 4× týdně ráno plavat. Plavání miluji. Cítím, jak moc mi to pomáhá a ve vodě je mi prostě dobře. Začal jsem dělat i kliky a teď už jich bez problému zvládám 30 každé ráno. Snažím se teď FlexiMed ještě nabídnout své dceři, která namáhá své klouby. A já vím, že se jí jednou stáří zeptá, co pro své zdraví v mládí dělala. 

    

FlexiMed balení

FlexiMed

Nový přípravek pro zdravé klouby

* platíte pouze poštovné a balné 49 Kč

©2023 NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o.
Odesílá se