• Zdravé kloubní chrupavky
 • Podporuje funkci svalů
 • Zdravé kosti
FlexiMed Active roční balení s dárkem

Trojitý účinek pro Vaše kloubní chrupavky, kosti a svaly

Zdokumentovaný efekt - začněte ještě dnes!

Speciální nabídka - 50% sleva na roční balení s věrnostním programem

FlexiMed Active roční balení s dárkem
Více než 2 700 000 zákazníků
 • 50% sleva na roční balení s věrnostním programem
 • Doprava
  ZDARMA
 • Pouze
  299 Kč měsíčně
 • Praktický kávovar
  jako DÁREK ZDARMA
GMP

Unikátní složení

Nová receptura

Veškeré složky FlexiMed Active jsme vybírali s největší pečlivostí přesně tak, aby mířily na celý pohybový aparát a zvláště se zaměřovaly na nejčastější problematická místa jako jsou kloubní chrupavky. Zároveň jsme díky nové receptuře dosáhli daleko většího komfortu v užívání díky denní dávce pouhých dvou kapslí, které se polykají mnohem snáze než velké a tvrdé tablety. Všechny složky obsažené ve FlexiMed Active harmonicky spolupracují.

GLUKOSAMIN

Glukosamin je přirozenou součástí pojivových tkání, chrupavek a kostí. Ve FlexiMed Active navíc používáme jednu z nejčistějších forem glukosaminu: GlucosaGreen.

VITAMÍN C

Vitamín C přispívá k normální tvorbě kloubní chrupavky a pojivové tkáně. Zároveň přispívá k normální funkci imunitního systému a podporuje energetický metabolismus a snižuje míru únavy a vyčerpání.

MANGAN

Mangan je pro lidský organismus velmi důležitý prvek, bohužel si ho ale tělo neumí samo vyrobit, a tak musí být přijímán ve stravě. Svou roli má ve formativním procesu pojivových tkání.

VÁPNÍK

Používáme prémiový organický vápník z mořských zdrojů - Aquamin. Ten je získáván z červených mořských řas rostoucích kolem pobřeží Islandu. Oproti jiným formám vápníku má daleko lepší vstřebatelnost.

MLETÝ ZÁVOR

Zázvor pomáhá udržovat obranyschopnost a zároveň podporuje náš imunitní systém. Výsledky metaanalýzy potvrdily, že konzumace doplňku stravy se zázvorem má příznivý vliv na chrupavku kolenního kloubu.1)

VITAMÍN D

Vitamín D podporuje činnost svalů. Podporuje udržování normální hladiny vápníku v krvi, pomáhá udržovat normální stav kostí a zubů a je důležitý pro normální vstřebávání a využití vápníku.

BÓR

Bór hraje roli v metabolismu prvků jako je vápník a hořčík. Ty následně mohou přispívat k udržení normální pevnosti kostí.
1) Zdroj: Efficacy and safety of ginger in osteoarthritis patients: a meta-analysis of randomized placebo-controlled trials - Osteoarthritis and Cartilage (oarsijournal.com)

Podrobné složení

Složení 2 kapslí: Glukosaminsulfát 2KCL 848 mg, z toho glukosamin 500 mg, Aquamin TG (mořské řasy) 400mg, v tom vápník 120 mg, (15 % RHP*), zázvor lékařský mletý 100 mg, vitamín C (kyselina L-askorbová) 80 mg ( 100 % RHP), protispékavé látky: fosforečnan vápenatý, stearát horečnatý, oxid křemičitý, bór (kyselina boritá) 3 mg (RHP není stanovena), mangan (síran manganatý) 1,8 mg (90 % RHP), vitamín D3 (cholekalciferol) 5 μg (100 % RHP). Obal tobolky: hydroxypropylmethylcelulóza. Osobám užívajícím léčiva proti srážlivosti krve (např. Warfarin) se při užívání přípravku doporučuje zvýšená opatrnost. Doporučujeme raději konzultaci s lékařem. *RHP = referenční hodnota příjmu.

Pouze 2 kapsle denně

Proč kapsle a ne tablety?
 • lepší vstřebatelnost v těle
 • bez plniv a pojiv
 • žádná pachuť
 • vhodné pro vegetariány
Aquamin

Aquamin

Unikátní vápník z čistých arktických vod Islandu

FlexiMed Active obsahuje vápník z mořských zdrojů Aquamin, který pochází z červené řasy Lithothamnium calcareum rostoucí na vulkanickém mořském dně kolem břehů Islandu.

Chladné arktické vody umožňují zdejším řasám absorbovat do sebe to nejlepší z oceánu – více než 70 mikroelementů, které jsou součástí FlexiMed Active. Společně působí v ideální synergii a zvyšují vstřebávání vápníku v těle.1)

1) Zdroj: Zenk JL., Frestedt JL., Kuskowski M.A. Eff ect of Calcium Derived from Lithothamnion sp. on Markers of Calcium Metabolism in Premenopausal Women. Journal of Medicinal Food, 2018. Slevin M.M., Allsopp PJ., Magee P.J.., et al. Supplementation with calcium and short-chain fructooligosacchari desaff ectsmar kersofboneturnoverbut not bone mineral density in postmeno pausal women, Journal of Nutrition. 2014.

Co je GlucosaGreen®?

FlexiMed Active obsahuje glukosamin Glucosa Green®.

V čem je jedinečný?
Při jeho výrobě nejsou použity žádné živočišné složky (základní surovinou je kukuřice bez genetické modifikace). Kromě toho je i velice úsporný co se týká spotřeby vody při výrobě - oproti běžným způsobům je produkce odpadní vody snížená o 99,6%!

Pro výrobu GlucosaGreen® byl vyvinut revoluční fermentační proces, který přeměňuje glukózu na glukosamin - GlucosaGreen® Tato technologie přináší mnoho výhod na rozdíl od procesu získávání glukosaminu z měkkýšů.

Hlavní výhody jsou:

 • vhodné pro vegany
 • vhodné pro alergiky
 • pozitivní vliv na udržitelnost
 • transparentní a dohledatelný způsob výroby dle zásad GMP

Zdroj: www.glucosagreen.com

Pohodlí nákupu z domova
Garance vrácení peněz
Dopravu máte ZDARMA
Možnost platby na splátky
Ušetříte čas i peníze

Až 80% Čechů se potýká s problémy s klouby?

Chrupavka je neuvěřitelná látka, silná a přitom dostatečně flexibilní, aby se kosti mohly po desetiletí pohybovat proti sobě. Je tomu tak proto, že vzhledem ke správné výživě má schopnost opětného růstu.

Chrupavka působí jako tlumič kloubů a pomáhá k bezproblémovému pohybu. FlexiMed Active obsahuje vysokou dávku glukosaminu - pro rychlý a dlouhodobý účinek. Vyživujte svou kloubní chrupavku přírodním mořským vápníkem pro podporu zdraví a mobility kloubů.

Kloubní chrupavka vytváří hladký kluzný povrch kolem kostí a kloubů a pomáhá kloubům pohybovat se hladce a bez tření. Chrupavka snižuje mechanické napětí, které působí tělesná hmotnost a pohyby kostí. Rovněž eliminuje tření mezi kostmi navzájem spojenými. Takto funguje kolagen v chrupavce jako tlumič nárazů.

Proč právě FlexiMed Active?

Pohodlné užívání a unikátní složení bez zbytečných výplní

Podobné doplňky stravy dostupné na našem trhu se často předhánějí v množství obsažených látek. Bohužel ale jen v malém množství. Dokonce tak malém, že je jejich vliv zanedbatelný a nebo žádný. A bohužel zabírají místo látkám, které skutečně mohou pomoci.

S FlexiMed Active jsme na to šli jinak. Vybrali jsme 7 látek a ty jsme použili v množství, které má skutečně vliv. Základní složkou je glukosamin, který tvoří důležitou součást kloubních chrupavek. Navíc jsme použili jeden z nejčištějších glukosaminů na světě GlucosaGreen, který Vašim chrupavkám poskytne tu nejlepší výživu. Dále obsahuje FlexiMed Active organický vápník Aquamin, který je velmi dobře vstřebatelný.

Vsadili jsme také na mangan, který podporuje normální tvorbu pojivových tkání, vitamín D, který skvěle doplňuje vápník, v jehož vstřebávání hraje roli. Kromě toho najdete ve FlexiMed Active také vitamín C, který přispívá k udržení tvorby kolagenu pro normální funkci kostí. Finální tečku dávají FlexiMedu Active bór a mletý zázvor.

Velkou výhodou je dávkování. Stačí jen dvě kapsle denně, což je oproti jiným podobným doplňkům stravy výrazně pohodlnější.

bór
3 mg
mangan
1,8 mg
vitamín C
80 mg
glukosamin
500 mg
vitamín D
5 μg
mletý zázvor

100 mg
vápník
120 mg
Zázvor - zázrak přírody

Zázvor - zázrak přírody

Zázvor je v současnosti považován za staletími prověřenou superpotravinu. Byl využíván starověkými civilizacemi v tradiční medicíně nebo jako afrodiziakum. V mnoha kulturách byl považován za symbol vitality. Zázvor byl dokonce jedním z důvodu proč se Evropané vydali na objevitelské výpravy do vzdálených zemí.

Studie

Od Konfucia do současnosti

První zmínka o zázvoru je přes 2 500 let stará a pochází od čínského filozofa Konfucia, který prý nejedl nic bez toho, aniž by současně nepožil trošku zázvoru.

Z Číny se zázvor dostal do Indie a se zámořskými objeviteli potom do celého světa. Ve středověku patřil mezi koření, které sloužily i jako platidla nebo luxusní věna.

Oblíbila si ho i královna Alžbeta I., džbán sušeného zázvorového kořene, který používala k lepšímu trávení, se stal slavným. Jak je vidět, zázvor si drží vysokou oblibu napříč staletími až dodnes.

1) Zdroj: Efficacy and safety of ginger in osteoarthritis patients: a meta-analysis of randomized placebo-controlled trials - Osteoarthritis and Cartilage (oarsijournal.com)
Milan Gulaš
„Vybral jsem si ten nejlepší“

Milan Gulaš, hokejový útočník

Českobudějovický rodák a odchovanec českobudějovického hokeje Milan Gulaš, je profesionálním hokejistou, který oblékal reprezentační dres českého národního týmu. Proto Vám bude jeho jméno hodně povědomé.

Pokud patříte mezi fanoušky nejvyšší české hokejové soutěže, budete vědět, že si Milan Gulaš v týmu HC Motor České Budějovice připsal velké zásluhy s vybojováním třetího místa v české extralize.

„Nic nepadá z nebe samo, ani góly, ani zdraví. Musím na sobě pořád makat. Proto beru přírodní FlexiMed Active, abych byl pořád fit a byl pro svůj tým co nejvíc platný...“

Jak hodnotí FlexiMed Active naši zákazníci?

98 %
98 % užívá FlexiMed každý den
82 %
82 % doporučuje FlexiMed
své rodině a známým
82 %
82 % doporučuje FlexiMed své rodině a známým

Proč si vybrat roční balení s věrnostním programem?

Stanete se zákazníkem našeho věrnostního programu a získáte nárok na výhodnější cenu oproti jednorázovému balení.
Navíc jako člen věrnostního klubu NaturaMed získáte exkluzivní dárek a zapojíte se do soutěže o ceny v hodnotě 150 000 Kč. Neplatíte poštovné a získáte možnost vyzkoušet si naše další produktové novinky zdarma a jako první. Zároveň budete zařazení do týdenního losování o poukázky Kaufland v hodnotě 1 000 Kč, získáte slevy až 50 % na další naše produkty a mnoho dalšího.

Po roce obdržíte další zásobu produktu na dalších 12 měsíců za stejně výhodných podmínek, jaké máte nyní. Platbu za roční zásobu si lze rozložit do pohodlných měsíčních splátek bez jakéhokoli navýšení a poplatků.
Věrnostní program můžete kdykoliv bezplatně ukončit.

Podrobné složení

Složení 2 kapslí: Glukosaminsulfát 2KCL 848 mg, z toho glukosamin 500 mg, Aquamin TG (mořské řasy) 400mg, v tom vápník 120 mg, (15 % RHP*), zázvor lékařský mletý 100 mg, vitamín C (kyselina L-askorbová) 80 mg ( 100 % RHP), protispékavé látky: fosforečnan vápenatý, stearát horečnatý, oxid křemičitý, bór (kyselina boritá) 3 mg (RHP není stanovena), mangan (síran manganatý) 1,8 mg (90 % RHP), vitamín D3 (cholekalciferol) 5 μg (100 % RHP). Obal tobolky: hydroxypropylmethylcelulóza. Osobám užívajícím léčiva proti srážlivosti krve (např. Warfarin) se při užívání přípravku doporučuje zvýšená opatrnost. Doporučujeme raději konzultaci s lékařem. *RHP = referenční hodnota příjmu.

Elegantní kávovar

Uvařte si Váš oblíbený šálek kávy kdekoliv s tímto kompaktním kávovarem. Jednoduché ovládání, vaří kávu přímo do hrnku. Vhodné pro mletou kávu.

 • Uživatelsky přívětivý
 • Ukazatel stavu vody uvnitř
 • Vypínač se světelnou signalizací
 • Odkapávač s jednoduchou údržbou
©2024 NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o.
Odesílá se