Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více se dočtete zde

S FlexiMed na mistrovství světa

Jsem tu proto, že jsem něčeho dosáhl v plavání v kategorii Masters. Celkem jsem za život překonal 23 evropských a 5 světových rekordů. Titulů mistr světa mám 14 a titulů mistr Evropy 25.

Už mi je 76 let, takže patřím do kategorie 75+ a rozhodl jsem se, že spočítám, kolik držím ještě rekordů. Sám jsem se nestačil divit, protože k 1.1.2019 držím platných českých 82 rekordů. Dělí se na krátké a dlouhé bazény, jsou tam nějaké štafety a různé věkové kategorie. Třeba ještě dnes držím rekordy v kategorii 55 let, což nikdo za posledních 20 let nepřekonal. Takže se snažím a dostal jsem se až sem.

Plavání motýlkem dává mým ramenům zabrat, a tak jsem začal brát FlexiMed.

V poslední době mě taky trošku zlobí klouby, pravé koleno a ramena, protože to moje plavání motýlkem tomu dává pěkně zabrat, a tak jsem začal brát přípravek FlexiMed, se kterým jsem maximálně spokojený a opravdu se po něm cítím daleko líp.

Závěrem, bych chtěl říct, že to, že se celý život můžu věnovat plavání a nemusím mít pocit provinění je hlavně zásluha mé ženy, se kterou začínáme dalších 50 let společného manželství, která mě toleruje a vychází mi vstříc. Je na mne velice hodná i přes tohle plavání. Taky bych chtěl poděkovat svým parťákům, bez kterých by to nebylo. Je to můj kamarád Michal Fiala, který je o 35 let mladší než já a druhý František Pokorný, který je o dva roky starší, ale snaží se mi pořád stačit. Sice mu to trošku nejde, ale stejně je vynikající.

©2019 NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o.

Odesílá se

Vyzkoušejte FlexiMed ZDARMA*

*platíte pouze poštovné 49 Kč

Načítám objednávkový formulář

FlexiMed
Ověřeno zákazníky
Spokojenost s informacemi
Spokojenost s dodáním
Spokojenost s produkty